Bodrum Yat ve Tekne Kiralama Hizmeti

UNUTULMAZ ANILAR

Bodrum'da yapacağınız tatile unutulmaz bir anlam katabilir, uçsuz bucaksız maviliklerin esintilerinde güneşin ve huzurun tadını alabilirsiniz.

Bodrum civarında yer alan sayısız koy ve küçük adaları keşfederken, ege kıyılarını dantel gibi süsleyen bakir koylarda, mavi berrak denizin serin sularında yüzebilir, Denizin çırpınışlarını dinlerken yıldızlı gökyüzü altında doyumsuz sohbetlere katılabilirsiniz.

Bodrum'da sizin için verdiğimiz yat ve tekne kiralama hizmetinde size sadece yat kiralama hizmeti vermiyoruz. Özel bir planınız ve rotanız yoksa, yat gezintinizi planlıyor, mükemmel bir tatil geçirmeniz için görülesi en güzel yerleri seçmenize yardımcı oluyoruz.Dilerseniz Guletlerle günübirlik turlar, dilerseniz yelkenli ve motoryatlarla birkaç günlük geziler. Siz sadece deniz üzerinde kalmaya karar verin. 3  ve 8 arasında kabinlere sahip geleneksel ahşap guletler veya motoryatlar seçenekleriniz arasında olacak. Yapmanız gereken tek şey karar vermek ve mayo, bikini ve güneş gözlüklerinizi yanınıza almak.

Bodrum'a gelecekseniz ve kiralık yat veya tekneye ihtiyacınız varsa Yat ve tekne kiralama hizmetimizi mutlaka deneyin.

Sizin için Seçtik

Özel havuzlu Villalar